Co fotím

Reklama

Reklamní fotografie je pro mě vždy výzvou. Spolu se svým týmem, který tvoří ženy, se snažím vcítit do cílové skupiny klienta, vnést do fotografie ducha lehkosti, ženskosti a čistoty.
Myslím si, že dobře udělaná reklamní fotografie, která nese prvky nadčasovosti, je pro vás tím nejlepším nástrojem, jak oslovit klienty.
Reklamní fotografii je následně potřeba i dobře graficky zpracovat a opět podtrhnout ženským rukopisem / www.barapodolnikova.cz
Pokud byste chtěli jít s námi dále a potřebujete i nové webové stránky s responzivním designem a redakčním systémem, podívejte se na nabídku www.zhotoveniwebu.cz

1/

Manažerské fotografie

Potřebujete fotografie, které vás budou reprezentovat? Potřebujete změnu image a následně se nechat dobře nafotografovat? Základem vaší prezentace je kvalitní fotografie. Fotografie, která upoutá, jak na vašich webových stránkách, tak na tiskovinách, billboardech apod.
Pokud fotografie nemáte a nemáte ani představu, jak by měly vypadat, rády vám poradíme. Já a vizážistka/stylistka Nelli (www.nelli.cz), budeme spoluautorky fotografií, které vám přinesou radost a také nové klienty pro váš byznys.
Je na nás, abychom vám vymyslely styl a vše, co je potřeba ke vzniku profesionální fotografie.
Samozřejmostí je i profesionální retuš.
Pokud si nejste jisti vaším vzhledem a stylingem, potřebujete s ním poradit ještě před focením, tak i s proměnou vám rády pomůžeme.

1/

Interiéry / Exteriéry

Občas se pustím i do tohoto druhu fotografií. Ale jen tak, nezávazně, lehce a s citem. Tak jak to vnímám já.

1/

Proměny

Nám ženám je určena tato galerie. Toužíte po změně? Chcete zkusit nevšední zážitek? Víme, jak moc toužíte být jiné, jak rády odhalujete svůj půvab a krásu.
Pak jsou tady fotografie, které zachytí ten neopakovatelný zážitek a vy se budete mít čím pochlubit, mít památku, dát dárek v podobě fotografie a navíc si užijete svůj den, v rukách vizážistky a stylistky. Která z nás by to nechtěla zažít!
Stačí si udělat čas sama na sebe, vyskočit z každodenního shonu a přijít za námi.
Sama vím, jak moc si přejeme být krásné nejen pro sebe. Buďte výjimečné!

1/

Food fotografie

S mým blogem Hodně domácí jsem zavítala i do focení jídla a vše co je s ním spojené, včetně stylingu. Pro vaši restauraci, cukrárnu, kavárnu, hotel apod., vám mohu být nápomocna s vytvořením a nafocením lákavých jídel a jiných produktů. Jíme přece i očima!

1/

Instagram

Sledujte příspěvky a instastories na mém instagramovém účtu

@alenapodolnikova

Srpnová soutěž o focení a spoustu jiných cen! Užij si svůj den s profesionálním týmem. 📷
Více info na www.alenapodolnikova.com
Sponzoři: @max_eli_czech @brazilkeratin.cz @hairqueen.cz @nelli_image @andreacupakova 
Těším se na vaše fotografie!!!
-
-
-
-
#alenapodolnikova #nelliimage #andreacupakova #brazilkeratin #hairqueen #promeny #vlasy #prodlužování #vlasovapece #hairstyle #czechgirl #soutěž #makeup #leto #letnifotomanie #letnisoutez #fotoden #zazitek #uzijsisvujden #mywork #mycanon #canonBěží nám tady soutěž. Podrobnosti najdete v předchozím příspěvku. Taková proměna čeká jednu z vás. Neváhejte a pojďte do toho! 💣📷 Ceny jsou lákavé!!!
-
-
-
-
-
#promeny #maxeli #nelliimage #alenapodolnikova #soutěž #czechgirl #mycanon #mywork #odhalsvoukrasu #krasa #puvab #profifoto #hairPOZOR!!! LETNÍ FOTOMANIE!!! Velká srpnová soutěž o focení nebo fotoproměnu s fotografkou ALENOU  PODOLNÍKOVOU.
Soutěžte s BRAZIL KERARIN a MAX ELI CZECH.
Nenech si ujít báječný den s profesionálním týmem...
Podmínky soutěže: 
Vyfotit portrétní fotku.
Sdílet ji na svém profilu
Označit 3 své kamarádky, které bys doporučila. 
Fotografii označte @brazilkeratin.cz @max_eli_czech @alenapodolnikova @hairqueen.cz 
a tyto profily také sledujte!
Přidej svou fotku s označením do svého příběhu jako LETNÍ FOTOMANIE.
 Výherce se může těšit na zážitek profesionálního foceni s kompletní vlasovou péči @andreacupakova vizážistku @nelli_image dárkovou tašku v hodnotě 2000 Kč od Brazil Keratinu a profi fotky od @alenapodolnikova
Vyhlašování proběhne 1.září. 
Těšíme se na vaše fotografie!
Vybíráme tu nejlepší...Focení s @max_eli_czech  @nelli_image a @lenca.cepakova 
Chcete si zpříjemnit dny u nás? Beauty dny připravujeme pro ty, co chtějí zažít profesionální focení, být v péči vizažistky, stylistky a hairstylisty. Zažijte tu změnu s námi a nechte se hýčkat. Kupte poukaz mamince, kamarádce.....
-
-
-
-
-
#beauty #styling #hairstyle
#makeup #promeny #vizazistka #nelliimage  #poukazky #focení #zazitek #zazitkovyden  #maxeli #image #profifoto #darek #mywork #mycanon #zeny #prozeny #day #denkrasy #denprotebe #uzijsisvujden #alenapodolnikova