Novinky

PROMĚNY

Připravili jsme pro vás nový produkt „ proměny“. Vyplynulo to ze situace, kdy k nám chodí stále více žen, někdy i mužů a chtějí změnu image, poradit co s vlasy, účesem, jak se obléci do společnosti, jak se nalíčit atd.
Naší snahou je, aby jste se cítili jak během proměny, tak i po ní, velice dobře, aby změna byla pro vás natolik příjemná a nenásilná, že vám zvedne sebevědomí a vaši blízcí to patřičně ocení.

BEAUTY DAYS

Dalším našim produktem je Beauty days, den, kdy vás můžeme navštívit u vás doma, pokud se domluvíte s více kamarádkama a necháte se hýčkat vizažistkou, stylistkou a v neposlední řadě vás nafotím a získáte tím i Cd se všemi fotografiemi. Tento produkt nabízíme i kadeřnictvím a butikům. V případě bližších informací nás kontaktujete. Jsme schopny vám vše vymyslet a zrealizovat na základě vašich požadavků.

POUKÁZKY

Pokud víte, že uděláte někomu radost některou naší nabídkou/produktem, objednejte si u nás dárkový poukaz . Ceny poukázek nejsou pevně stanoveny, protože cena se odvíjí od rozsahu focení, které chcete formou poukázky darovat. V případě zájmu, nebo bližší info vyplňte kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat.

FOTOGRAFIE RODIN A DĚTÍ

Jde především o jednoduchou, čistou, dokonale zpracovanou fotografii, včetně retuše. Velký důraz kladu na přípravu, výběr prostředí a v neposlední řadě pracuji většinou s denním světlem, které je nejpřirozenější. Více na www.fotoprodeti.cz