Webové stránky vítězí!

3.4.2015

Začínám se zajímat o vědu kolem webových stránek. Je to takový začarovaný kruh. Webové stánky dnes potřebuje každý, kdo podniká. Říká se, že kdo nemá webovky, jako kdyby nebyl. Já je mám a snažím se je co nejvíc, a to hlavně v poslední době, držet při životě. Je zvláštní, že spousta firem investuje svoje peníze do webu, nebo e-shopu a když už ho mají, tak tím pro ně vše končí. Mám web a jsem na světě! Mám e-shop a prodávám. Ale tak tomu není. Vím, je to otázka marketingu. Tomu zase až tak nerozumím a ke všemu přistupuji selským rozumem. Mám takový pohled a názor na webovky. Webové stránky jsou něco jako magazín, rychle se okoukají, když jsou pořád stejné tak už mne nebaví se na ně dívat. Navíc IT technologie jdou stále dopředu a je potřeba mít dnes už responzivní design. Profesionální fotografie jsou víc než jasné, přece se nebudu koukat na fotky z kompaktu a ještě neostré, nebo barevně rozladěné. A nemít web v redakčním systému, to už se dnes ani nenosí. To se snažím lidem vysvětlit. Protože, když už ten web mají, nemají zase texty. Napsat dnes něco málo řádků je nadlidský výkon. Raději se zabývají facebookem. Jenže tam ta informace časem zapadne. Na webu ne, tam je pořád dokud ji nesmažete. Nebudu se přece někoho doprošovat, aby mně označil moji stránku, která pak stejně s googlem nemá nic společného. Já to chápu. Ale někteří naši klienti ne. A proto vytrvale píší, dávají nevhodné fotky, lajkují, nesmyslně chválí a donekonečna se tímto zabývají. Myslela jsem, že chtějí lepší pozice na googlu, ale asi ne. Cesta je jen jedna. Už to vím! A je na vás, jak se rozhodnete.

Ryze ženský rukopis podtržený lehkostí a elegancí, jehož styl vám způsobí vizuální nadšení. / www.barapodolnikova.cz
Webové stránky navržené v redakčním systému Drupal vám umožní jednoduchou obsluhu vašich stránek s velice variabilním systémem a možností doplnění modulů, např. eshop. / www.zhotoveniwebu.cz
Ještě potřebujete web podtrhnout zajímavou fotografií jakéhokoli druhu? / Jsem tu pro vás.

My víme, že potřebujete dobře navržený web, kde vhodně zvolená struktura, informační architektura a potřebný obsah, udělají z vašeho webu/e-shopu návštěvní lahůdku, a že smyslem vašeho webu musí být nejen velká návštěvnost, ale především i konverze.

Jen "živý web" vám může přinést "ovoce"!

Komentáře

Dobrá práce. Kdyby si to tak uvědomoval každý, jak by bylo na Google krásně:)

Přidat komentář